Aldatmak 21.Bölüm 3. Fragmanı
Aldatmak 21.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aldatmak dizisi yeni bölümüyle 9 Mart Perşembe günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı Aldatmak dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ALDATMAK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Oltan’ın ağır yaralanması sok etkisi yaratırken, Güzide kızından zor da olsa doğru olanı yapmasını ister. Yeşim’in tahrik edici hareketine verdiği karşılık, Güzide’nin artık o eski sakın halinden eser kalmadığını herkese hatırlatır.

Oylum ile Tolga arasına büyük bir soğukluk girmiştir. Tolga’dan kendi rızasıyla kopamayacağının da ilişkilerinin huzurlu şekilde devam edemeyeceğinin de farkında olan Oylum şaşırtıcı bir hamle yapar. Ancak bu hamlesinin sonuçları, iki taraf için de çok acı verici olacaktır.

Ozan bir yandan Oylum’a Tolga ile kendisi arasında bir seçim yapmasını şart koşarken, diğer yandan Zeliş ile her geçen gün daha fazla vakit geçirmeye başlar.

Yeşim, Nihal’le yaptıklarının ortaya çıkması üzerine çok zor durumda kalır. Üstelik geçmişte söylediği başka bir yalanın Güzide sayesinde basına büyük tehlike açacağından habersizdir.

Aldatmak’ın 20.bölümünde herkes farklı konularda “aldatılırken” eski defterlerinin yerini yeni olaylar ve başlangıçlar alıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post