Gizli Saklı 1.Bölüm Fragmanı




Gizli Saklı 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Gizli Saklı dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gizli Saklı bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

vws30
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?İki gizli polisin hikayesini ekranlara taşıyacak olan dizinin yapımını geçtiğimiz yaza damga vuran yazlık dizisiyle dikkatleri üzerine çeken No:9 Productions üstleniyor. Şahin Altuğ’un yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği yapımda Halit Özgür Sarı Pamir, Sinem Ünsal ise Naz karakterine hayat verecek. Ayrıca genç oyunculara Nazlı’nın annesi rolünde Şebnem Sönmez, dayısı rolünde ise Şinasi Yurtsever eşlik edecek.

Related Post