Gül Masalı 1.Bölüm 2. Fragmanı
Gül Masalı 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Gül Masalı dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

e90qp
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Annelerin kaderi, kızların çeyizidir” sloganıyla çekilecek olan dizi; ailesinden kalan mirasın peşine düşen ve çocuk yaşta annesini kaybetmiş olan, endüstri mühendisliği eğitimi alan Bahar adlı genç kızın etkileyici hikayesini konu alıyor. Sadullah Şentürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir başrolleri paylaşacak ve “Gonca” ve “Toprak” rollerine hayat verecek.

Related Post