Kuruluş Osman 107. Bölüm Fragmanı
Kuruluş Osman 107. Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile 7 Aralık 2022 Çarşamba günü 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerinde Burak Özçivit ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Osman Bey’i hiç kimse ve hiçbir şey durduramayacak

Osman Bey bütün gemileri yakmıştır. Karşısında duran kim varsa yıkıp geçecektir. Osman Bey’i hiçbir şey ve hiç kimse durduramayacaktır! Köprühisar’ı fethetmek konusunda kararlıdır. Bunun için kurduğu karargahta çalışmalar son sürat devam ederken karargahın varlığı düşman cephesinde nasıl yankı bulacaktır? Olof ve adamları karargahı yok etmek için bir plan yapacak mıdır?

Büyük aşka büyük engel!

Aktemur ve Alçiçek aşkında Bayındır engeli ortaya çıkmıştır. Bayındır Alçiçek’i kendisine isteyecektir. Bunu duyan Aktemur Bey şimdi ne yapacaktır? Osman Bey Alçiçek’i Aktemur’a isteyecektir. İsmihan Sultan, Alçiçek ve Aktemur’un aşkına engel olabilecek midir?

İsmihan Sultan’ın planı

İsmihan Sultan, Osman’ın fütuhat çalışmalarından rahatsızdır. “Bu asılığın sonunun ne olduğunu hepiniz bilirsiniz.” diyerek yaydığı fitne ateşi Osman Bey’i nasıl etkileyecektir? İsmihan Sultan, Osman Bey’in baş düşmanlarıyla yeni bir birlik mi kuracaktır?

Turgut Bey, Osman Bey’e ihanet mi ediyor?

Osman Bey ve Turgut Bey’in arasındaki gerilim ne olacaktır?

Turgut Bey, İsmihan Sultan’la bir olup Osman’a karşı duracak mıdır? Mancınıkları Osman Bey’e getirecek midir yoksa ihanet mi edecektir? Osman Bey ve Turgut Bey’in arasındaki gerilim nereye varacaktır?

Osman Bey’i bekleyen büyük tehlike

Bunca olayın içinde Osman Bey futuhat hazırlıklarını sürdürürken Osman Bey’i bekleyen büyük tehlike nedir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post