Senden Daha Güzel 1.Bölüm 2. Fragmanı
Senden Daha Güzel 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Senden Daha Güzel dizisinin ilk bölümü 7 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Senden Daha Güzel bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

g7c6l
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Gold Film tarafından yaz ekranları için hazırlanan, başrollerinde Cemre Baysel ile Burak Çelik’in yer aldığı dizinin senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından yazılırken yönetmenliğini ise Deniz Koloş üstleniyor.Antepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik doktorunun renkli çatışmasını keyifle izleyeceğimiz romantik komedi türündeki yapım yakında sizlerle.Kaan İstanbul’lu bir doktor estetik cerrahı olarak atandığı hastanede Efsun’la tanışır. Önyargıları ile geldiği şehirde bu özelliğine son vererek Anadolu’nun gerçekleriyle yüzleşecek. Efsun isimli Antepli doktor da hem mesleği hem de aşkı ile imtihan edilecek.

Related Post