Teşkilat 55.Bölüm 2. Fragmanı
Teşkilat 55.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Teşkilat dizisinin yeni bölümü 13 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Teşkilat bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı ONLİNEFRAGMANİZLE sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ

 

Dizinin özeti en kısa müddette bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son kısımda neler yaşandı?

Ömer, kendisini kurtaranın kim bulunduğunu sorgularken, Efkar ise Ömer’in kendisini görüp görmediği mevzusunda telaşa kapılır.

Kendisi uğruna kızının yaşamını feda eden Hartley, Celine’in kurtulmasıyla aksayan planının sıradaki hamlesini devreye sokar! Teşkilat’ın başlatmış olduğu operasyonla Ömer ve Zehra, beraber sahaya inerler. Bu sıkıntılı operasyonu başarmaları için şahsi kavgalarını bir kenara bırakmaları gerekecektir.

Korkut, kardeşi Zeynep’in taburcu bulunmasına sevinirken acı gerçekle yüzleşir. İçindeki öfkesi gittikçe büyüyen Korkut, gözünü karartır! Ömer ve Zehra arasındaki gerilim giderek artarken, operasyon sonundaki beklenmedik vaziyet kadrosu çıkmaza sokmak üzeredir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post