Üç Kız Kardeş 26.Bölüm Fragmanı
Üç Kız Kardeş 26.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 15 Kasım Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa müddette bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son kısımda neler yaşandı?

Türkan, Ferit’le basına düşmesinin nedeninin Mine bulunduğunu öğrenir. Türkan, kumpasların altından Mine’nin çıktığını anlar anlamaz ailesini karşısına alarak Korman’larla kalmaya karar verir. Türkan’ın, Sadık’la evine dönmemesi ve Somer’le alakalı ortaya çıkan sırlar Nesrin ve Sadık’ın arasını açar. Sadık, Nesrin’in Türkan’la alakalı bilmiş olduğu ve uzun süreden beri kendisinden gizlediği durumları sindiremez ve evi terk eder. Sadık evi terk etmiş olduğu için Dönüş ve Derya, Somer enişteleriyle kalmayı seçtiği için Türkan’ı suçlar. Derya’nın sertçe çıkışması Türkan ve Derya’nın arasının açılmasına niçin olur. Mine, polise vereceği ifadeyi tehdit olarak öne sürerek ilkin Türkan’ı sonrasında da Rüçhan’ı kullanmaya çalışır. Türkan, karnındaki bebekle alakalı kararsızlık yaşarken Somer, Türkan’ı sevgisine ikna etmeye çalışır. Rüçhan, Mine’nin sert tehditlerinden sonrasında oğlunun geleceği için Türkan’a yalvarmak niteliğinde kalır. Mine, polise vereceği anlatım üstünden isteklerini Türkan ve Rüçhan’a yaptırmaya çalışırken Somer’e olan aşkı mevzusunda ısrar eden davranır ve Somer, Mine’nin kurduğu kumpasları öğrenir. Mine, isteklerini Kormanlar’a yaptırabilecek mi? Türkan, Somer’le bir geleceğe yelken açacak mı? Sadık ve Nesrin, uzlaşabilecek mi?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post