Annemizi Saklarken 2.Bölüm Fragmanı
Annemizi Saklarken 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Annemizi Saklarken dizisinin yeni bölümü 15 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Annemizi Saklarken bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

21okl
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiYaşanan trajedi sadece Demir ailesi için değil, Handan için de yıkıcı olurken Derya ise annesiyle ilgili bambaşka bir yıkım yaşar. Handan, zamanla kendini toplamaya çalışırken, Dündar hiç zaman kaybetmeden Handan\’ın peşine düşer. Handan sadece Dündar\’ın değil, o gece neler olduğunu çözmek isteyen Füsun\’un ve Dündar\’ın ablası Benan\’ın da hedefindedir. Derya\’nın hedefinde ise parasını iade etmek istediği Bora vardır. Ancak Derya\’yı kötü bir sürpriz bekler. Bora ise Derya ve Handan arasındaki bağın peşine düşerken, Dündar ve Handan arasındaki kaçma kovalamaca herkesi içine alan bir kedi fare oyununa döner.

Related Post