Kusursuz Kiracı 1.Bölüm 3. Fragmanı
Kusursuz Kiracı 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kusursuz Kiracı dizisinin ilk bölümü 30 Ağustos Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kusursuz Kiracı bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

eful1
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü’yü bir araya getiren dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken, senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınıyor. Bir apartmanda yaşayan insanların hikayesini anlatan yeni dizinin oyuncu kadrosunda Melisa Döngel ve Bennu Yıldırımlar’ın da yer aldığı yapımda Dilan Çiçek Deniz üniversitede gazetecilik bölümü mezunu olan ve Havadis adlı bir internet haber sitesinde muhabirlik yapan Mona Ünkap karakterini canlandırıyor. Son dönemde adını sıklıkla duyduğumuz başarılı oyuncu Serkay Tütüncü ise fotoğrafçılık bölümünü tamamlamış ve Gerçekler adlı internet sitesinde muhabir olarak çalışmakta olan Yakup Ortaç karakterine hayat veriyor.

Related Post