Taçsız Prenses 8.Bölüm 2. Fragmanı
Taçsız Prenses 8.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Taçsız Prenses dizisi yeni bölümüyle 14 Mart Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerini paylaştığı Taçsız Prenses Işığı dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Şirin ve Masal kararlıdır. Ama korkunç bir tehditle ikisini de dehşete düşüren Fuat derhal harekete geçer. En büyük ikinci hayaline kavuşmak için kolları sıvayan Masal, Evgin ve Yağmur’dan yardım isteyince bir anda Zehra, Hilal, Şahin… herkes aynı dev girdabın içine çekiliverir. Diğer taraftan istediğini bir türlü alamayan İştar, Evgin’den sonsuza dek kurtulmak için harekete geçer. Sonunda sırlar ortaya dökülür ve Masal için karar ani süratle yaklaşırken bütün hesapları tersine çeviren, İştar’ın karanlık planlarına kulak misafiri olan masum Neşe olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post